Na ten dzień czekałam!

Często bywa tak, że coś robisz, robisz i robisz, a twoja praca nie przynosi widocznych efektów. Stajesz pod ścianą i masz ochotę głową przebić mur, a wtedy dzieje się coś, co uruchamia spiralę wspaniałych wydarzeń.

Przygodę z pisaniem zaczęłam siedem lat temu i wtedy jeszcze stworzenie własnej powieści było równie niemożliwe, jak wakacje na Księżycu. Jednak w momencie, kiedy na kursie Pasji Pisania napisałam pierwszy tekst, który zresztą wcale nie był dobry ;), przekonałam się, że już nie wyobrażam sobie życia bez moich fikcyjnych znajomych.

Przez te lata, kiedy wymagający nauczyciele wpajali mi zasady tworzenia fikcji literackiej, nauczyłam się, że krytyka potrafi budować, a każdy sukces jest tym piękniejszy, im więcej pracy włożyło się w jego osiągnięcie. Dlatego dzisiejsza chwila pozostanie w moim sercu już na zawsze, bo podpisanie pierwszej umowy wydawniczej, to nic innego, jak przebicie głową muru i ujrzenie tego, co jest poza nim. A widoki są wspaniałe!

Wydawnictwo Marpress poznałam na Targach Książki w Katowicach, dziś spotkaliśmy się na Piątym Festiwalu Książki w Opolu. I pewnie powinnam coś napisać o atmosferze, która tam panowała, ale nie jestem w stanie. Moja radość przysłoniła mi cały świat do tego stopnia, że miałam ochotę wbiec na scenę, zabrać mikrofon prowadzącej spotkanie autorskie i wykrzyczeć całe moje szczęście. :D:D:D
Załodze Wydawnictwa Marpress dziękuję za zaufanie i ciepłe przyjęcie mnie na swój pokład. Wierzę, że nasza podróż dopiero się zaczyna i będzie bardzo owocna.

Spragnionych relacji z Festiwalu Książki w Opolu zapraszam na blog Bookiecik. Dominika świetnie opisała o tym, co się tam działo, a działo się dużo!

0 thoughts on “Na ten dzień czekałam!

  1. kuckaro says:

    Lucy, dzięki Twojej wytrwałości i dążeniu do celu Twoje marzenia spełniają się teraz! Gratuluję jeszcze raz i wierzę, że ta książka to początek nowej, cudownej drogi, którą podążysz i która da Ci szczęście i spełnienie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »